Atrakcje turystyczne Agroturystyka
Agroturystyka
piątek, 18 styczeń 2019
 
 
Menu
Agroturystyka
Województwa
Szukaj
Kontakt
Przetargi na dostawy
Atrakcje Turystyczne
Agroturystyka - dodaj ofertę

Odwiedziło nas
Licznik odwiedziń


Atrakcje turystyczne

Ogłoszenia Rynku Rolnego

Ogłoszenia rolniczeOferty agroturystyczne


OFERTY WYPOCZYNKOWE

Gospodarstwo Agroturystyczne Chrząszczewko

Gospodarstwo Agroturystyczne Nad Wodą

Hotel pod Świerkiem

Gościniec Świętokrzyski - Świetne miejsce na WEEKEND

Chata w lesie

Pokoje Gościnne BIOSLIP Częstochowa

Pod Jasionem

ZACISZE U ANNY

Agroturystyka "Pod laskiem"

Agroturystyka Leśny Dwór

Atrakcje turystyczne gminy Pieniężno

Dom Gościnny JODA

Agrokwatera Gulbin Suwalszczyzna

Gospodarstwo Agroturystyczne Dolina Bobrów

Chatka nad stawem

Gospodarstwo agroturystyczne Agro-Tour-Farm

Ośrodek Wczasowy PILSKO-WIERCHY

Ciekawe miejsca

Gmina Szczecinek

Gmina Kórnik

Gmina Nowe Ostrowy

Gmina Kleszczewo

Gmina Sicienko

Gmina Łobez

Gmina Pińczów

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności, która zawarta jest w Regulaminie serwisu.

Regulamin Serwisu
Właścicielem Serwisu www.e-gminy.net
jest firma IT NORD CONSULTING
32-340 Wolbrom, os. Wł. Łokietka 21\9§ 1.
Wyjaśnienie pojęć

www.e-gminy.net - serwis prezentujący ogólne informacje dotyczące każdej z Gmin w Polsce jak również wszystkie inne, które podkreślają Ich walory historyczne, turystyczne oraz agroturystyczne. Naszym celem jest stworzenie serwisu, który będzie ukazywał piękno naszego kraju, jego kulturę, tradycje, a wszystko to w rozbiciu na „Małe Ojczyzny”. Serwis umożliwia Odwiedzającym i Klientom korzystanie z informacji opracowanych i / lub przygotowanych przez Partnerów, Urzędy Gminne oraz osoby współpracujące z serwisem www.e-gminy.net

Użytkownik - każda osoba, która w jakikolwiek sposób korzysta z serwisu. Użytkownikiem jest zarówno Klient, jak i Odwiedzający.

Klient - osoba, jednostka administracji samorządowej lub firma, która współpracuje z właścicielem serwisu "www.e-gminy.net".

Odwiedzający, Gość - osoba, jednostka administracji samorządowej lub firma odwiedzająca strony serwisu "www.e-gminy.net" zarówno te, które wymagają zalogowania się w sewisie "www.e-gminy.net" jak również strony nie wymagające logowania. Odwiedzający i Gość to określenia równoznaczne i używane zamiennie.

Administrator - osoba wyznaczona przez kierownictwo serwisu "www.e-gminy.net" zajmująca się nadzorowaniem funkcjonowania całego serwisu od strony technicznej i informatycznej oraz odpowiedzialna za kontakt z Klientem za pomocą formularza kontaktowego.

Czas emisji reklamy - czas opłacony przez klienta serwisu, podczas którego wykupione przez klienta reklamy są widoczne na stronach serwisu "www.e-gminy.net" po aktywacji przez administratora.

Usługi - usługi świadczone drogą elektroniczną przez serwis "www.e-gminy.net"

Usługi reklamowe - serwis zapewnia reklamę swoim Klientom na własnych stronach internetowych stwarzając możliwość kontaktu Odwiedzający - Klient.

Usługi informacyjne - udostępnienie treści na indywidualne żądanie użytkownika (poprzez wyświetlenie strony o odpowiednim adresie URL) - dotyczy wszystkich stron serwisu "www.e-gminy.net".

Usługi wyszukiwawcze - umożliwienie użytkownikom korzystania z mechanizmów informatycznych pozwalających wyszukać i wyświetlić dane zapisane na serwerach serwisu "www.e-gminy.net" i jego stronach internetowych.

Dodatkowo w ramach współpracy z innymi partnerami serwis "www.e-gminy.net" udostępnia Użytkownikom inne serwisy, w których Użytkownicy mogą korzystać z usług świadczonych przez tych partnerów. Podczas korzystania z serwisów partnerskich Użytkowników obowiązują zasady i regulamin obowiązujące w ramach poszczególnych serwisów.


§ 2.
Warunki zawierania i rozwiązywania umów o świadczenie usług drogą elektroniczną

Umowa o świadczenie Usług informacyjnych zostaje zawarta w momencie wpisania przez Użytkownika w przeglądarce odpowiedniego adresu internetowego wybranych przez niego stron WWW zawierających treści udostępnione w ramach serwisu lub skorzystania przez niego z przekierowania do takich stron serwisu i rozwiązana w momencie wyjścia ze stron serwisu.


§ 3.
Określenie uprawnień

3.1. Odwiedzający posiada uprawnienia do:

a./ poruszania się po stronach serwisu "www.e-gminy.net" nie wymagających logowania w serwisie, przeglądania aktywnych informacji o Gminach, których widoczność nie wymaga zalogowania się do serwisu "www.e-gminy.net", korzystania z formularza kontaktowego zamieszczonego w serwisie "www.e-gminy.net".

b./ wykorzystywania wszystkich danych zawartych na stronach określonych w § 3. p.3.1.,a. Do celów niekomercyjnych oraz do kontaktu z klientami serwisu.

3.2. Klient posiada uprawnienia do:

a./ poruszania się po stronach określonych w § 3. p.3.1.,a.

b./ korzystania ze stron serwisu wymagających logowania.

c./ przeglądania informacji, których widoczność wymaga wykonania operacji zalogowania się do serwisu "www.e-gminy.net".

d./ korzystania z formularza kontaktowego zamieszczonego w serwisie "www.e-gminy.net", służącego do kontaktu z administratorem serwisu.

3.3. Administrator posiada uprawnienia do:

a./ nadzorowania funkcjonowania całego serwisu "www.e-gminy.net".

b./ korzystania z formularza kontaktowego w celu kontaktu z Klientem.

c./ uaktywniania lub deaktywacji reklam zamieszczonych na stronach serwisu "www.e-gminy.net" zgodnie z wykupionym przez Klienta czasem aktywności danej reklamy.

d./ poruszania się po wszystkich stronach serwisu w celu nadzorowania jego funkcjonowania.


§ 4.
Rejestracja reklam


4.1./


Wszystkie szczegóły dotyczące rejestracji reklam na stronach serwisu "www.e-gminy.net" oraz cen za emisję opisane są w zakładce "Reklama"

4.2./

Czas emisji reklamy jest zgodny z czasem wykupionym przez Klienta przy składaniu zamówienia i zostaje naliczany od momentu zamieszczenia danej reklamy przez administratora na stronach serwisu "www.e-gminy.net"

4.3./

Wygaśnięcie reklamy następuje po upływie czasu emisji wykupionego przez Klienta

4.4./

Przed wygaśnięciem czasu emisji danej reklamy Klient zostanie powiadomiony przez serwis "www.e-gminy.net" o upływie czasu emisji poprzez wysłanie wiadomości na podany przez siebie w trakcie procesu rejestracji adres poczty elektronicznej.

4.5./

Aktywacja danej reklamy oraz rozpoczęcie naliczania czasu emisji nastąpi w terminie do 4 dni roboczych od momentu dokonania zapłaty przez Klienta na konto bankowe właściciela serwisu "www.e-gminy.net".

4.6./

Serwis "www.e-gminy.net" nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w działaniu serwisu i emisji reklam klientów nie wynikające z winy serwisu. Jednocześnie informuje, iż czas przerwy w czasie emisji reklam nie zostaje doliczony do wykupionego czasu emisji reklam


§ 5.
Zasady mailingu


5.1./


Informacja handlowa serwisu "www.e-gminy.net" zostaje wysłana wyłącznie po wyrażeniu zgody właściciela adresu mailowego. Rejestracja w serwisie "www.e-gminy.net" w trakcie, której podawany jest adres mailowy uważana jest za wyrażenie zgody właściciela adresu mailowego na otrzymywanie informacji handlowych z serwisu "www.e-gminy.net".


§ 6.
Prawa własności intelektualnej

Serwis "www.e-gminy.net" oferując Użytkownikom szeroki zakres dostępu do informacji zwraca uwagę na konieczność respektowania i przestrzegania własności intelektualnej. Serwis "www.e-gminy.net" informuje, że zawiera dokumenty i inne oryginalne materiały chronione prawem autorskim, a przyjęty w nim wygląd, szata graficzna, jak również wybór i układ prezentowanych w nim treści stanowi samoistny przedmiot ochrony prawnoautorskiej. Również wśród udostępnionych przez serwis "www.e-gminy.net" informacji znajdują się dokumenty oraz elementy chronione prawami autorskimi innych podmiotów oraz Klientów serwisu "www.e-gminy.net". Klient wyraża zgodę na zamieszczanie przez serwis "www.e-gminy.net" na swoich stronach internetowych wszelkich dokumentów podlegających ochronie praw autorskich stanowiących własność Klienta serwisu. Wszelkie prawa do własnych zdjęć i tekstów są zastrzeżone i należą do właściciela serwisu www.e-gminy.net firmy IT NORD CONSULTING, poszczególnych Urzędów Gmin (dotyczy tekstów oraz zdjęć otrzymanych bezpośrednio od Urzędów) lub wskazanych w tekście firm i osób. Włąściciel serwisu www.e-gminy.net nie udziela pozwolenia na kopiowanie materiałów na inne strony. Przedruki po uzyskaniu zgody.

Użytkownicy serwisu "www.e-gminy.net" zobowiązują się do wykorzystywania wszelkich prezentowanych w nim treści chronionych prawami autorskimi wyłącznie w zakresie własnego osobistego użytku. Kopiowanie i wykorzystywanie w jakiejkolwiek formie treści zamieszczonych w serwisie "www.e-gminy.net" do celów komercyjnych jest zabronione i wymaga zgody właściciela serwisu lub innego podmiotu uprawnionego. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku ich zachowania niezgodnego z powyższym zastrzeżeniem, jak i niniejszym dokumentem.

Użytkownicy udostępniający wszelkie materiały za pośrednictwem serwisu, wyrażają zgodę na ich wykorzystywanie przez pozostałych Użytkowników w zakresie ich osobistego użytku, a firma IT NORD CONSULTING z siedzibą w Wolbromiu gwarantuje sobie prawo do ich redagowania, kopiowania i rozpowszechniania. Użytkownicy zamieszczający na stronach internetowych serwisu wszelkie materiały równocześnie oświadczają, że nie naruszają one praw autorskich osób trzecich i innych podmiotów.


§ 7.
Postępowanie reklamacyjne

Reklamacje w zakresie usług świadczonych przez serwis "www.e-gminy.net" można zgłaszać pisemnie, w formie listu poleconego, na adres właściciela serwisu - firmy IT NORD CONSULTING 32-340 Wolbrom, Os. Wł. Łokietka 21\9. Zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać dane osoby lub firmy zgłaszającej reklamację oraz opis zdarzenia będącego przyczyną reklamacji. Reklamacje zostaną rozpatrzone w ciągu 14 dni od daty otrzymania zgłoszenia przez właściciela serwisu.


§ 8.
Postanowienia ogólne

Niniejszy regulamin określa ogólne zasady stanowiące prawne podstawy korzystania z serwisu "www.e-gminy.net" zobowiązujące użytkowników do ich przestrzegania. Każdy użytkownik podejmujący czynności zmierzające do korzystania z serwisu zobowiązany jest do przestrzegania niniejszego regulaminu.
Właściciel serwisu - firma IT NORD CONSULTING nie ponosi żadnej odpowiedzialności w szczególności cywilnej, karnej i administracyjnej za korzystanie przez Użytkownika serwisu w sposób sprzeczny z postanowieniami niniejszego dokumentu.


8.1./


Serwis "www.e-gminy.net" zastrzega sobie prawo do przesyłania materiałów marketingowych do Klientów, którzy zarejestrowali się w serwisie "www.e-gminy.net" lub zamówili subskrypcję.

8.2./

Serwis "www.e-gminy.net" może wykorzystywać wszystkie dane zawarte na jego stronach do celów marketingowych i innych związanych z własnym funkcjonowaniem i rozwojem.

8.3./

Użytkownik w momencie rejestracji na stronach serwisu automatycznie wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych imienia oraz adresu mailowego w celach marketingowych i innych związanych z własnym funkcjonowaniem i rozwojem firmy IT NORD CONSULTING będącej właścicielem serwisu "www.e-gminy.net".

8.4./

Zmiany w cenniku usług oferowanych przez serwis "www.e-gminy.net" nie działają wstecz. Klienci posiadający reklamy przed wprowadzeniem niniejszych zmian nie są zobowiązani do żadnych dodatkowych opłat tytułem zmian. Po wygaśnięciu czasu emisji danej reklamy, rejestracja nowej odbywa się zgodnie z zasadami i cennikiem obowiązującymi w momencie rejestracji danej reklamy.

8.5./

Serwis "www.e-gminy.net" nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych na jego stronach treści i reklam.

8.6./

Serwis "www.e-gminy.net" zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie oraz cenniku usług. Wszystkie zmiany zaczynają obowiązywać w momencie umieszczenia ich na stronach serwisu i nie działają wstecz. Ponadto zastrzega sobie prawo do jednostronnego decydowania o zawartości serwisu bez konieczności uprzedzania Użytkowników o swoich zamiarach.
Serwis zastrzega, że korzystanie z serwisu odbywa się wyłącznie na koszt i ryzyko Użytkownika, nie udziela żadnej gwarancji, że to korzystanie będzie się odbywało bez błędów, wad i przerw, jak i co do tego, iż rezultat poszukiwań sprosta oczekiwaniom użytkownika pod wszelkim możliwym względem.
Serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki wykorzystania przez użytkownika informacji uzyskanych za pośrednictwem serwisu, w szczególności za konsekwencje podjętych na ich podstawie decyzji.

8.7./
Niewiążący charakter Serwisu

Wszelkie informacje opublikowane w serwisie "www.e-gminy.net", w szczególności materiały dotyczące cen, nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy. W szczególności zgłoszenie zapytania o zamówienie oferty e-mailem nie powoduje zawarcia umowy i nie stanowi oferty.

8.8./

W razie wątpliwości i pytań prosimy o kontakt - dane kontaktowe wraz z formularzem kontaktowym są dostępne na stronach serwisu w zakładce "Kontakt".


§ 9.
Cookies

Cookies są to informacje, które serwer zapisuje na dysku Twojego komputera. Cookies umożliwiają utrzymanie sesji w trakcie korzystania z działów serwisu wymagających logowania (dzięki temu nie ma konieczności podawania loginu i hasła przy wyświetlaniu każdej strony). Cookies zwiększają komfort i funkcjonalność serwisu. Używamy cookies również po to, aby dostosować np. treść pokazywanych Ci reklam do Twoich zainteresowań. Dzięki cookies jesteśmy również w stanie obliczyć jak dużym powodzeniem cieszy się nasz serwis. Cookies w jakikolwiek sposób nie niszczą systemu w Twoim komputerze, jeżeli jednak chcesz je wyłączyć - każda przeglądarka posiada taką opcję. Identyfikacja odbywa się bezosobowo, bezimiennie i są to dane dotyczące tylko korzystania z naszego serwisu.Pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres mailowy: biuro@itnc.com.pl

Niezbędnik dnia
18 Stycznia 2019
Piątek
Imieniny obchodzą:
Bogumił, Jaropełk,
Krystyna, Liberata,
Małgorzata, Piotr,
Pryska
Do końca roku zostało 348 dni.
Polecamy

Zamek w Niedzicy

Agroturystyka Niedzica

Zamek w Malborku

Agroturystyka Malbork

Ruiny Zamku Smoleń

Agroturystyka Smoleń

Ruiny Zamku Ogrodzieniec

Agroturystyka Ogrodzieniec

Ruiny Zamku Rabsztyn

Agroturystyka Rabsztyn

Zalew w Wolbromiu

Agroturystyka Wolbrom

Agroturystyka w Wolbromiu

Agroturystyka Wolbrom

Ruiny zamku w Pilicy

Agroturystyka Pilica

Ruiny zamku Ojców

Agroturystyka Ojcow

Morskie Oko

Agroturystyka Zakopane

Morskie Oko w Maju

Agroturystyka Zakopane

 
Agroturystyka Agroturystyka